3-й Міжнародний туристичний тиждень у м. Одеса 9-15 квітня 2018 року

 21.03.18

   До уваги суб’єктів туристичної діяльності, громадських організацій: 3-й Міжнародний туристичний тиждень у м. Одеса

news-image

      З 10 по 15 квітня 2018 року у м. Одеса відбудеться 3-й Міжнародний туристичний тиждень, у якому візьмуть участь представники органів влади, туристичної галузі, національні представництва іноземних держав, міжнародні експерти тощо.

    Захід спрямований на створення міжрегіональних і міжнародних зв’язків у сфері туризму, розвиток туристичної інфраструктури та збільшення туристичного потоку в Україну.

    У рамках Міжнародного туристичного тижня буде проведено кілька заходів, зокрема, 12 квітня 2018 року відбудеться конференція «Міжнародне співробітництво та партнерство у сфері туризму».

  Конференція стане місцем зустрічі для урядовців і міжнародних експертів, професіоналів в індустрії туризму та гостинності, а також суміжних галузей. Під час заходу запрошені експерти поділяться кращими практиками просування туризму на міжнародному ринку і співпраці з міжнародними партнерами.

Місце проведення: готель «Бристоль» (вул. Пушкінська, 15, м. Одеса)

Реєстрація є обов’язковою для участі у конференції.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до Департаменту культури та туризму Одеської міської ради за телефонами: (048) 725-24-24, 725-33-87 або на email7252424@ukr.net.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/Fj3awy