Як дістатись в Долину

Долинський район розташований на північному заході Івано-Франківської області, межує з Львівською та Закарпатською областями, а також Рожнятівським, Калуським районами і Болехівською міською радою.

Місто Долина — адміністративний центр Долинського району, розташоване в північно-східній частині району на перетині важливих транспортних коридорів, що сполучають між собою різні регіони України та мають виходи в держави Європи.

Через місто проходять 2 автомобільні дороги державного значення:

  • Н-10 “Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига”
  • Р-21 “Долина – Хуст”

Завдяки цьому з Долини наявний прямий та безперешкодний доступ до регіональних центрів Західної України міст Львова, Івано-Франківська та Чернівців, один з двох автомобільних коридорів на Закарпаття, а також вихід на міжнародну автомагістраль Е40 в районі міста Стрий (Львівська обл.).

Найближчі аеропорти:

  • міжнародний аеропорт “Івано-Франківськ” – 60 км;
  • міжнародний аеропорт “Львів” – 114 км.

Найближчі вузлові залізничні станції:

  • Стрий (Львівська обл.) – 38 км;
  • Івано-Франківськ – 60 км;
  • Львів – 114 км.

Попередньо прибувши до вищезазначених міст найпростіший спосіб дістатись в Долину – скористатись послугами численних рейсових автобусів, що прямують безпосередньо в Долину, або проходять через місто.

Безпосередньо для пересування в межах міста можна скористатись послугами маршрутних автобусів, що курсують за єдиним маршрутом РЕМ-ДЕД, або служб таксі.

Залізничний вокзал – м. Долина, вул. Шевченка 1-А; тел.: +38 (03477) 25360

Автостанція – м. Долина, вул. Шевченка 1-А; тел.: +38 (03477) 25364

Для пересування в межах Долинського району можна скористатись послугами маршрутних таксі, що курсують з Долини до всіх населених пунктів. Розклади їх руху необхідно уточняти на автостанції м. Долина.

GPS координати центру міста Долина: 48°58’18.86″N   23°57’59.30″Е

Контакти

м. Долина, пр. Незалежності, 5

Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради doltour@ukr.net