VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі»

 26.03.18

VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі»

     За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі 10-11 травня 2018 року в Польщі відбудеться VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі», перший день форуму пройде 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня в Гданську.
   Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі» – це щорічна масштабна подія, яка вже четвертий рік поспіль служить майданчиком для обміну ідеями та досвідом між представниками держаних органів влади та бізнесом Польщі і України. Це також чудова можливість для власників та керівників підприємств налагодити  ділові контакти, знайти нових партнерів та інвесторів, розширити ринки збуту та встановити нові комерційні відносини.
  В рамках заходу заплановано обговорити широкий спектр актуальних питань польсько-українського економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, перспективи співробітництва в галузі відновлюваної енергетики та енергозбереження, будівельної галузі, авіації, залізничного сполучення,  внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.
Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380(44)2380944, е-mailoffice@ukrbizpol.org.