Районна спартакіада серед державних службовців

 08.06.18

Пропаганда здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіад серед команд державних службовців.

Вчора, у Долинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулася Спартакіада серед державних службовців Долинщини. За перемогу змагалися три команди: Долинська районна державна адміністрація, збірна команда управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Долинського  районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Долинського об’єднаного управління пенсійного фонду України та збірна команда управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу у Долинському районі Міськрайонного управління у Долинському районі та у місті Болехові Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській  області, Державного казначейства у Долинському районі.

Привітав учасників спортивного заходу та побажав успіхів у змаганнях голова районної державної адміністрації Юрій Мазур.

Змагання пройшли з п’яти видів спорту – волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

В загально-командному заліку за результатами участі у п’яти видах спорту перемогу здобула збірна команда управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Долинського  районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Долинського об’єднаного управління пенсійного фонду України.

Всі переможці нагороджені кубками та грамотами.

Всі учасники Спартакіади серед державних службовців отримали заряд бадьорості і оптимізму та продемонстрували свої вміння у вищезазаначених видах спорту.