Третя виїзна нарада з відповідальними працівниками за розвиток туризму в ОТГ області

 14.11.19

   Сьогодні у Вигоді на Долинщині відбулась третя виїзна нарада з відповідальними працівниками за розвиток туризму в ОТГ області.

Цього разу учасниками заходу стали представники Долинського, Калуського і Рожнятівського районів, зокрема Вигодської, Витвицької, Долинської, Новицької громад.

У якості експерта-резонера ми запросили виступити Оксану Клебан – керівницю туристичного кластеру “Бойківський колорит”.

Наша мета – активізація співпраці з об’єднаними територіальними громадами області у сферах розвитку туристичної інфраструктури, промоції туристичного потенціалу, врахування ініціатив не тільки органів місцевого самоврядування, але й інститутів громадянського суспільства.

Ми цілеспрямовано об’їхали всю область, щоб на місцях вивчити проблеми і фінансові потреби громад, які ми можемо у 2020 році за рахунок коштів комплексної регіональної цільової програми розвитку туризму в області на 2016-2020 роки співфінансувати. Найбільш перспективним серед презентованих проектів є створення кемпінгу Бовкоти у Витвицькій ОТГ.