Триває 3-й конкурс проектних заявок Програми «Польща-Білорусь-Україна»

 20.12.19

       З 15 листопада 2019 року до 15 січня 2020 року триває 3-й Конкурс проектних заявок у рамках Програм транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

     Конкурс спрямований лише на проекти у тематичній цілі СПАДЩИНА у рамках обох пріоритетів: промоція місцевої культури та історії та промоція і збереження природної спадщини.

         Конкурс відкрито для мікропроектів (проектів з малим бюджетом), які

– реалізуються на території Програми:

    у Польщі: Кросненьський, Перемиський, Жешівський, Тарнобжезький, Хелмсько-Замойський, Пулавський, Люблінський, Бяльский, Остроленко-сєдлецький, Ломжинський, Білостоцький, Сувальський субрегіони;

    у Білорусі: Гродненська, Брестська, Мінська (включаючи місто Мінськ) та Гомельська області;

    в Україні: Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська та Івано-Франківська області.

– передбачають заходи переважно неінвестиційного характеру;

– ідеї та тематика яких пов’язана з культурною, історичною та природною спадщиною: створення нових транскордонних контактів і зв’язків між мешканцями, обмін досвідом та соціальними ініціативами, спільні традиції прикордонних районів, туристичні та культурні ініціативи,    культурне різноманіття, меншини та розвиток місцевих громад, нові події, пов’язані з культурою, мистецтвом, спортом, освітою, промоцією історичної та природної спадщини а також всі подібні заходи, що підтримують транскордонне співробітництво.

– метою всіх мікропроектів повинно бути збільшення кількості відвідувачів об’єктів історичної, культурної чи природної спадщини;

– всі мікропроекти повинні мати транскордонний характер, із залученням партнерів з Польщі та з Білорусі та / або України.

    Конкурс триватиме з 15 листопада 2019 року по 15 січня 2020 року.

   Загальний бюджет конкурсу становить (не менш ніж) 1 286 000 євро. Розмір грантів у даному конкурсі становить від 20 000 до 60 000 євро. Максимальний рівень співфінансування становить 90% від прийнятних витрат за проектом.