Три громади об’єднюють зусилля для спільного туристичного маршруту “Бойківська сіль”

 11.01.21

Розвиток туризму – один з  пріоритетних напрямів сьогодення Долинської територіальної громади.  Особливий акцент – на цікавинках, які можуть привабити туристів та дати додаткові інвестиції для її всестороннього розвитку. 

5 січня Долину відвідали фахівці,  які   працюють над створенням спільного туристичного маршруту “Бойківська сіль”: з Калуської міської ради – головні спеціалісти з розвитку туризму управління економічного розвитку міста Віктор Павлів, загального відділу виконавчого комітету Мар’яна Думенко, провідний геолог Калуської галургійної лабораторії ДУ Державного науково-дослідного і проектного інституту основної хімії “НІОХІМ” Юрій Садовий, керівник Чорногірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван та місцевий краєзнавець Василь Фіцак,  від Долинської міської ради  – начальник відділу інвестицій і туризму Наталія Диндин та провідний спеціаліст Олена Немец, які здійснюють  супровід та підготовку проєктної заявки.

Вони побували на Долинському солезаводі. Цей об’єкт насамперед цікавий як туристична атракція, а в майбутньому –  з перспективами залучення інвесторів.  Після відвідин всіх місць і локацій, які можна включити  в туристичний маршрут,  була детально обговорена концепція спільного проєкту трьох громад – Долини, Калуша, Новиці. Проєктна заявка  буде  подана  на конкурс від Українського Культурного Фонду для програми  “Культура. Туризм. Регіони”.

Маємо велику надію на його підтримку. Адже, автентична «Бойківська сіль»  заслуговує на те, щоб про неї знали якомога більше  людей.