Презентували субрегіональну Концепцію узгоджених дій

 15.02.21

12 лютого шість громад області: Брошнів-Осадська, Вигодська, Витвицька, Дубівська, Долинська та Спаська – презентували субрегіональну Концепцію узгоджених дій. Інноваційний документ спільного майбутнього прикарпатської Бойківщини розробила команда платформи CANactions School програми Spaces спільно з представниками громад.
Міський голова Іван Дирів поділився враженнями від презентації документу спільного майбутнього прикарпатської Бойківщини (в режимі онлайн ZOOM-конференції): «Вітаю колег-голів, вітаю всіх учасників, вітаю всю команду SPACES, яка проробила насправді титанічну працю. Її важко переоцінити. Я порівнюю її з тою роботою, коли люди миють золото, перелопачують мегатонни землі, щоб знайти ці крупинки золоті та нам представити. Я оцінюю, я вражений. Думаю, що голови-колеги погодяться із цим».
Відео: https://youtu.be/4KvTjnnCWqk
Загалом, Концепцію напрацьовували впродовж семи місяців. Варто додати, що прикарпатські громади – єдині в Україні, котрі мають такий документ. Розробляючи стратегію, фахівці відійшли від адміністративно-територіального поділу та розглянули територіальну громаду як єдиний простір. Після обговорень, громади визначили взаємні спеціалізації та здійснили напрацювання у шести напрямах: економіка, екологія, комунікації, доступність, архітектура та створення спільного бренду “Смак східної Бойківщини”.
Для покращення економічного розвитку та поляризації громад Франківщини сторони представили ідею проведення промо-заходу – Expo Boykivshyna 2025.
«Expo Boykivshyna 2025 — серія виставок, конференцій, публічних обговорень і фестивалів, який планують організувати через п’ять років, та який пройде на території шести громад-учасниць SPACES. EXPO продемонструє потенційним інвесторам успішні проєкти, реалізовані на території громад за п’ять років», – зазначають представники проєкту Spaces.