Туризм в громаді: сьогодення і завтра

events-date-img
11.02.22

Плани, наміри, перспективи обговорили 10 лютого під час робочої онлайн-наради з начальником відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталієм Передерком фахівці відділу інвестицій та туризму Долинської міської ради Наталія Диндин та Олена Немец.
«В цьому році насамперед запланована підтримка маркетингових ініціатив у сферах цифровізації та виставкової діяльності. Долучаємось до Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Івано-Франківській області, а також моніторингу закладів тимчасового розміщення. З нагоди відзначення 80-річчя створення УПА хочемо подати матеріали до туристичного путівника місцями бойових дій і осередків спротиву УПА», – розповідає начальниця відділу інвестицій та туризму Долинської міської ради Наталія ДИНДИН.
Обговорили і проблемні питання. Серед основних в туристичній галузі Долинської громади є передача в комунальну власність об’єктів історичної та культурної спадщини. Зокрема – солекомбінату, який знаходиться на балансі Фонду державного майна.
Міжрегіональний фестиваль «Ретро смак», міжнародний фестиваль гумору та сатири «Весела копиця», Свято бойківського меду і ремесел, етнографічно-гастрономічний фестиваль «Ситий Бойко» включені до Календаря туристичних подій Прикарпаття на 2022 рік.
Вже найближчим часом відбудеться вебінар з вивчення нового стандарту туристичних послуг ДСТУ 9105:2021 «Туристичні послуги. Сільський туризм. Загальні вимоги. Класифікація засобів розміщення» а також навчання з підприємництва і зайнятості у сільському туризмі.

Контакти

м. Долина, пр. Незалежності, 5

Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради doltour@ukr.net