ЛОК “Дружба”

 12.02.18

     Лікувально-оздоровчий комплекс  “Дружба” – відомий  дитячий заклад  в Україні. Вперше він прийняв дітей 1985 року. Відтоді тут оздоровилося понад 50 тисяч хлопчиків і  дівчаток, батьки яких працюють у нафтовій, газовій і хімічній промисловості  Івано-Франківщини  та Львівщини, а  також з Києва, Чорнобильської зони та інших місць.

    Розташований комплекс у чудовому хвойному карпатському лісі, за чотири кілометра від районного центру Долина Івано-Франківської області.З року в рік понад 70% дітей з великим задоволенням приїжджають на відпочинок у «Дружбу» та “заманюють” сюди своїх друзів. Саме тому тут завжди  щось оновлюється, змінюється аби їх тягнуло сюди знову. При складанні програми оздоровлення та відпочинку в першу чергу враховується побажання дітей.

                  На кожній зміні в ЛОК “Дружба” проводиться день самоврядування, де у ролі педагогічних працівників – старшокласники.  Дітлахам пропонується цікавий і різноманітний відпочинок.

         При головному вході і в’їзді в комплекс гармонійно розташована композиція трьох фонтанів. Відвідувачі ЛОК тепер не заїжджають на його територію, для їхніх автівок перед в’їздом облаштована спеціальна стоянка.  Вся територія дитячого закладу є в повному розпорядженні дітей. Майже вся огорожа дитячого закладу замінена на сучасну декоративну бетонну.

         У “Дружбі” є сучасні актовий, зал під відкритим небом, диско, комп’ютерний і два відеозали.  До послуг дітей бібліотека і читальний зал, кімнати дитячої творчості, спеціальне місце для великого вогнища. Відпочиваючим показують кінофільми на великому екрані. Всі бажаючі діти мають можливість безкоштовно розважатися та покращувати свої акробатичні навички на каркасному батуті Jambo і на великому надувному батуті-гірці, які встановлено біля адміністративного корпусу ЛОК.

         З дітьми працюють талановиті педагоги. Щодня проводяться цікаві і захоплюючі ігри, розваги, конкурси. Великою є база культмасових заходів для дітей, яка оновлюється з року в рік: «Голос Дружби» (де самі діти за допомогою смс визначають переможця конкурсу), «Fashion Day Дружба», «Strong Men Games», «Танцювальний батл», «Фотоквест» та десяток інших розважальних заходів дають можливість кожній дитині розкрити свій творчий потенціал та реалізувати його.

         Велике задоволення дітлахи отримують від екскурсій у Івано-Франківський аквапарк , стаціонарний зоопарк “Лімпопо” в Меденичах , Калуську льодову  арену та на Скелі Довбуша, а діти молодшого віку також у Центр Спадщини Вигодської вузькоколійки та інші місця.

 

         Значну увагу ”Дружба” приділяє і спорту. Тут є сучасні спортивний, тренажерний та більярдний зали, різні спортивні майданчики. Біля футбольного стадіону встановлені нові лавки. Проведено реконструкцію баскетбольної площадки і футбольного поля. Серед дітей проводяться захоплюючі змагання.

Більш докладно про спортивне життя Ви можете дізнатися у розділі “У нас/Спортивне життя”

          При вході в адміністративний корпус є невелика капличка. В “Дружбі” з концертно-духовними  програмами приїжджають отець Вітольд Левицький і гурт священиків Долинщини “Кайрос”. Не забуває «Дружба» і про національно-патріотичне виховання дітей. Протягом зміни проводяться  конкурси  «Моя Україна», «Українські вечорниці», «Слава нації»,  патріотичний флешмоб фарбами “Холлі”, благодійний концерт “Збережи життя солдату” і зустріч  з бійцями (діти власноруч роблять подарунки, пишуть листи, які волонтери передають на схід України воїнам АТО).

Також в комплексі діти радо приймають дитячі танцювальні ансамблі “Бойківчанка”, “Джерельце”, “Натхнення” та ансамбль пісні і танцю “Гуцулія”.

Детальніше за посиланням: http://druzba.com.ua

Контакти:

с. Новоселиця, Долинський район, Івано-Франківська обл.
телефон: +38095-763-8364, +38096-696-3662