Готельно-відпочинковий комплекс “Ведмідь”

 06.02.18

    Готельний комплекс «Ведмідь» розташувався в невеличкому гірському селищі Мислівка Івано-Франківської області, серед мальовничих пейзажів карпатських гір та лісів.Комплекс складається з двох корпусів (12 номерів в першому корпусі і 8 номерів в другому корпусі), а також окремого двоповерхового котеджу. Одночасно комплекс може прийняти до 60 чоловік.
Для Вас завжди привітно відкриті двері в ресторан національної карпатської кухні, оформленого в оригінальному місцевому стилі. Також до Ваших послуг в традиційний бар з алкогольними та безалкогольними напоями, чайний бар, в якому запропонують натуральні цілющі карпатські чаї, а також кальянний бар з різноманітною кальянною карткою.
Якщо Ви любите активний відпочинок, то в «Ведмеді» Вам запропонують відвідати різні екскурсії Карпатами, піднятися на пішу прогулянку в гори (з гідом або самостійно), порибалити, зайнятися рафтингом, вирушити на пошуки грибів та ягід, а взимку, звичайно ж, зайнятися гірськолижним спортом (траса на г. Залом в 12 км від комплексу).
Для проведення свят, семінарів або конференцій Вам запропонують скористатися бенкетним залом, який сміливо перетворюється в конференц-зал з усією необхідною технікою.

Контакти:

м.Долина, с.Мислівка

тел. +38(03477)91-273, (097)323-65-11