Оздоровчий центр “Буль”

 19.02.18

    Турбота про своє здоров’я стає невід’ємною частиною життя багатьох людей. Один із способів надовго зберегти себе молодим і гарним – це долучити себе до регулярного відвідування сауни.

Сауна – це не тільки відмінний спосіб розслабитися і отримати заряд бадьорості на тривалий час, а й засіб лікування багатьох захворювань. . Це захворювання верхніх дихальних шляхів, ревматизм, порушення кровообігу, гіпертонія, ожиріння, гепатити, деякі види діатезів, захворювання опорно-рухового апарату. Не секрет, що при відвідуванні сауни у нас відкриваються пори, і шкіра очищається від бруду. Тому, відвідування сауни рекомендується людям, що проживають у великих містах і мегаполісах.

Після прийняття сауни можна розслабитися і зайнятися релаксацією. Для цього рекомендується робити масаж тіла, а також використовувати різні маски для обличчя і тіла. Поки шкіра залишається розпареній, можна нанести трохи скрабу, змити через деякий час, а потім нанести зволожуючу маску. Особливе задоволення вам доставлять кошти з ефірними маслами. Багато виготовляють скраби і маски самостійно, використовуючи виключно натуральні продукти, які можна придбати в звичайних продуктових магазинах, і які доступні абсолютно кожному. Завсідники саун воліють скраби і маски на основі вівсяних пластівців, йогурту або сметани, меду, а також різних ягід, овочів і фруктів.
Але перш ніж почати відвідувати сауну, ви повинні вибрати ту, яка вам підходить найбільше фінська сауна: суха спекотна, суха тепла, волога спекотна, волога тепла.

До ваших послуг:

  • Міні-басейн
  • Відро-водоспад
  • Шийний массаж-водоспад
  • Фінська сауна
  • Масаж на замовлення
  • Кімнати відпочинку
  • TV, 3D-зображення

Контакти:

Івано-Франківська обл., Долинський р-н , м. Долина, вул. Молодіжна,8
0971525955, 0957775966